"Vector" Single Edge Razor Blackland

Zaczęty przez waldekski, 16 Luty 2019, 19:18:53

Przeczytano 4 razy

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

bigmaciek

Dokładnie tak. Coś mi przed oczami 225 się przewinęło. Oczywiście $  ;D
  •  

waldekski

powiem tak, a raczej napiszę......wyczuli nas (środowisko TG), dlatego tak windują ceny, ale to tylko moje "gdybanie"  :P
  •  

bigmaciek

A żebyś wiedział.  >:(  To co się dzieje to wyciąganie kasy póki można. Wiadomo, że tematyka jest niszowa i jest paru zapaleńców więc doimy do skutku. Jak klientów/frajerów zabraknie to zamykamy produkcję, a zainteresowani niech szukają na zatoce. Przy okazji zrobimy zapasy, żeby tam upłynniać jako NOS.
  •  

Pio.TR

W przypadku Darta to polerka kosztowała dodatkowe 35$. Tutaj ze względu na konstrukcję cena może być nieco wyższa, ale czas pokaże.
@waldekski mam pytanie odnośnie ostrzy Feather. Czy Tobie również tak ciągną zarost przy pierwszym przejściu z włosem w tej maszynce czy to tylko moja uroda?
  •  

zennhorst

"honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere"
zennhorst
  •  

Pio.TR

Już mam kilka goleń za sobą i jestem pod dużym wrażeniem. Zanim coś jednak więcej napiszę, chciałbym przetrenować kilka ostrzy i mydeł oraz nabrać odpowiedniego dystansu do nowej zabawki. Jestem na etapie dobierania poszukiwania optymalnego dla mnie ostrza.
  •  

waldekski

@Pio.TR
Hmmm dobre spostrzeżenie z tymi Feather i "ciągnęciem" zarostu.
U mnie również jest lekko, zaznaczam lekko wyczuwalne takie ciągnięcie, ale jak mam zarost dwu lub więcej dniowy.
  •  

waldekski

@Pio.TR
zadam to pytanie tutaj, bo to dotyczy tej maszynki, jednakże, jest ono podyktowane dyskusją w innym wątku, a mianowicie  :? :? :?
Jakie ostrza testujesz w tej maszynce?
  •  

Pio.TR

@waldekski
Za mną: FAC pro, Kai Pink
Przede mną: FAC super, FAC PG, Kai Captain Blade
  •  

zennhorst

@Pio.TR  ... to był żarcik, testuj ... testuj ... i opisz dokładnie co z czym się zgrywa  ;D
Spokojnie poczekam ....  ;D
"honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere"
zennhorst
  •  

Pio.TR

Niestety brakuje mi kilku rodzajów żyletek. Wiem że to nie jest odpowiednie miejsce ale, jeżeli ktoś ma ostrza których wyżej nie wymieniłem i byłby skłonny je odsprzedać to poproszę o kontakt na PW. Potrzebuję max po dwie sztuki ale jestem otwarty na propozycje.
  •  

zennhorst

a te 2 ostrza które są już za Tobą ... zgrały się czy niespecjalnie?
"honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere"
zennhorst
  •  

Pio.TR

Napiszę w recenzji ale Kai Pink to było nieporozumienie. Może trafiła się tępa żyletka, jeszcze to sprawdzę.
FAC pro ciągnie przy dwudniowym zaroście przy goleniu z włosem. Niestety po dwóch goleniach musiałem ją wyrzucić. Też jeszcze sprawdzę czy to nie był odosobniony przypadek.

  •  

zennhorst

Widzę, że te ostrza SE są mocno problematyczne ... na szczęście dużo ich nie ma  ;D
"honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere"
zennhorst
  •  

Pio.TR

Mocno problematyczny to jest mój zarost.
Poza tym to może być specyfika maszynki.
@waldekski pisał że jest bardzo skuteczna i łagodna a to ma swoją cenę.
  •