YAQI Excalibur - maszynka SE na system FAC

Zaczęty przez Monocero, 31 Marzec 2021, 17:56:05

Przeczytano 5 razy

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Monocero

Chłopaki z CHIN pracujący dla YAQI nieustannie, pozytywnie zaskakują świat TG. YAQI Excalibur, to pierwsza chińska maszynka na nożyki FAC. Maszynkę kupiłem na Aliexpres w sklepie YAQI 15.03.2021 r., u mnie w domu 27.03.2021 r. Jakieś pytania?  :)




Maszynkę zauważyłem w poście Witka Nicowskiego na facebookowej grupie o tematyce Tg BRZYTWY I ŻYLETKI

Jeśli jesteście zainteresowani jak ta maszynka goli, jaka jest jej jakość wykonania, czy warta jest swojej ceny, to zapraszam do poniższej recenzji.

Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.

(D.D)
  •  

jarrrro

Codziennie zaglądam do Chińczyków i maszynka stale niedostępna. Ja żyletki już porzuciłem dla maszynki SE. Według mnie lepsze golenie. W końcu chyba rzucą więcej tych maszynek
  •  

BARBERCOMPANY

  •  

Kałduniarz

Cały czas za mną chodzi, ale trochę obawiam się tej wagi, bo jednak nie przepadam za lekkimi maszynkami.
  •  

Monocero

@Kałduniarz dlatego ja stosuję rączkę z punktem ciężkości na górze. Ta głowica jest naprawdę rewelacyjnie skuteczna.
(D.D)
  •  

Kałduniarz

W sumie mam 3 zbędne, ciężkie rączki i się kurzą, więc raczej się skuszę  ;D
  •  

jarrrro

Wczoraj ta maszynka przyszła. Ostrze krzywo leży. Dziś pierwsze golenie i ostatnie. Potwornie rwie zarost. Ostrze feather prof super. Naprawdę było to przeżycie nieprzyjemne
  •  

andrzej15031

To mam więcej szczęścia od Ciebie, moja jest idealna. Co do golenia to jestem w szoku jeżeli chodzi o efektywność. Duży plus dla yaqi.



  •  

Braciach

Mój egzemplarz, który doszedł wczoraj, również jest krzywy, ma źle wlutowany pin





  •  

Monocero

Czyli typowa chińska jakość, co się trafi  ??? @Braciach ale twój egzemplarz to do wymiany jak nic.

edt. Pin jest też krzywo czy tylko te rowki są tak wyfrezowane i się robi złudzenie optyczne? Nożyk trzyma krzywo? Twoja czapka wygląda inaczej od mojej.
(D.D)
  •  

jarrrro

Mój nie dość, że nożyk trzyma krzywo, to nie da się ogolić, tak rwie zarost, że to nieprawdopodobne
  •  

Kałduniarz

Nie no to jest fuszerka ewidentna. Wysłać zdjęcia, to wyślą nowy egzemplarz lub zwrócą kasę, bo ślepy by widział, że to krzywe  :o
  •  

JAkub

Cytat: jarrrro w 09 Kwiecień 2021, 08:51:33
Mój nie dość, że nożyk trzyma krzywo, to nie da się ogolić, tak rwie zarost, że to nieprawdopodobne

Trochę lipa, bo z tego co widziałem zakupiony w Barber...
Nie dziwi mnie taka sytuacja jak z alie...
Ale jak już Pośrednik w PL takie sprzedaje (dopuszcza do użytku) to nie fajnie..

  •  

andrzej15031

Też mam od Denisa

Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka

  •  

jarrrro

Kupiłem drugą taką samą, zakładam, że druga będzie dobra. Kocham ostrza SE
  •