HAWK Single Edge V3 Stainless Steel RazoRock

Zaczęty przez waldekski, 18 Kwiecień 2020, 19:50:47

Przeczytano 4 razy

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jarrrro

  •  

dardo2002

@jarrrro  i jak poszło?

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

  •  

jarrrro

Trochę lepiej było. Ciągle jak dla mnie zbyt łagodnie, ale było ok. Wcześniej by brodę ogolić, musiałem dociskać maszynkę, teraz już nie
  •  

jarrrro

Myślałem o tym, żeby szybko się pozbyć tej maszynki, ale pomyślałem sobie, że ostrza do tanich nie należą, więc muszę zużyć takie ostrze, goląc się 10-15 razy.
W międzyczasie skuteczność i ostrość, a także szerokość zaczęły mi się podobać.
  •  

barber

ja od siebie serdecznie polecam OC
po pierwszym goleniu fantastycznie
nie spodziewałem się takiego efektu
  •  

jarrrro

A miałeś porównanie z innymi wersjami?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

  •  

barber

a i owszem
jest do dyspozycji 24/h generał v2 i w porównaniu z mistrzem (v2) RR V3 OC jest maszynką znakomitą
za takie pieniądze ???
R 41 to szmelc nie warty złamanego grosza choć to DE
co do RR miałem aluminium i według mnie nadaje się jedynie do kosza, zabawka dla dzieci na poziomie maszynki junior ( koszmar lat 80 ) za 10 zł
podobno są osoby które potrafią się tym ogolić  ??? osobiście gratuluję  8) jak dla mnie maszynki wykonane z aluminium to nieporozumienie
a tu zupełnie inna klasa, a nawet ekstra klasa
polecam
a i jeszcze !!!
kąt nachylenia głowicy prima, waga prima - nie piórko 50g 
sam się nie spodziewałem takiego efekty
  •  

Omega

Mam dylemat zastanawiam się przed nabyciem Razorock Hawk V3tylko nie wiem którą wersję ....

Myślę nad wersja A lub OC - czy może ktoś by porównał jakość i skuteczność golenia do brzytwy na FAC ? lub do R41 - wiem że to są różne kategorie ale jednak może przypadkiem ktoś korzystał z takich sprzętów i podzieli się spostrzeżeniami. Byłbym mega wdzięczny.
  •  

jarrrro

Goliłem się r41 i Hawk w wersji agresywnej, która jest bardzo łagodna. To zupełnie różne sprzęty, z r41 nie ma co porównywać, łagodność, jakość golenia bije na głowę tego niby agresora. Hawk jest bardzo łagodny, nie sposób zaciąć się
  •  

Omega

  •  

jarrrro

Skuteczność bardzo wysoka. To support maszynka, każdy, kto lubi łagodne maszynki, jest zachwycony
  •  

Omega

@jarrrro  dziękuję pięknie za info.


Ciekawi mnie czy ktoś może wersje A i OC porównać do siebie ?? I opisać swoje opinie o nich
  •  

jarrrro

  •  

Kałduniarz

Miałem Hawka v2(alu)- jakoś to goliło, było łagodne, ale efekt końcowy był dla mnie nieakceptowalny, bo byłem niedogolony. Sprzedałem, kupiłem V3 "A", bo myślałem, że to będzie to, bo to jednak w nazwie ma już agresywność, było lekko agresywniejsze od aluminiowej wersji, ale efek końcowy jeszcze gorszy niż w alu! Stwierdziłem więc, że maszynki SE nie są dla mnie, ale postanowiłem dać jeszcze jedną szansę RR V3, ape tym razem wersję "OC". Szczerze powiedziawszy, po doświadczeniach z poprzednimi wersjami byłem sceptycznie nastawiony na tą maszynkę, ale jak pierwszy raz się nią ogoliłem, to krzyknąłem sam do siebie EUREKA! To daje efekt jak po brzytwie! Agresywność porównywalna do R41, ale nawet skuteczniejsza jest ta SE! Chwilowo testuję na ile mi jedno ostrze starczy, aktualnie 6 goleń za mną, a druzgocącego spadku ostrości nie czuję :) Na ten moment używam ostrzy Feather z czarnym dyspenserem, potem sprawdzę z białym dyspenserem, bo te jeszcze agresywniejsze są  ;D
  •  

jarrrro

Mnie murzynki se tak się spodobały, że tylko takiej używam. Co prawda innej firmy, ale to najlepsze golenie
  •